Facebook Youtube

Markowe oprawki okularowe

Jeżeli dotychczas odwiedzane salony optyczne zawiodły Cię swoją ofertą produktową, odwiedź sklep optyczny Optyk Boutique. Zgromadziliśmy ekskluzywne i renomowane marki oferujące najwyższej klasy szkła i oprawki.

Dopasowanie to podstawa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że o ile badanie wzroku i dobór odpowiednich soczewek korekcyjnych przebiega sprawnie, o tyle zdecydowanie się na oprawy okularowe bywa dla klientów kłopotliwe. Dlatego też stworzyliśmy szeroki wybór produktów marek uznanych w branży optycznej – możecie Państwo porównać różne modele oraz znaleźć oprawki, w których czuć się będziecie naturalnie i swobodnie.

Duży wybór oprawek

Dla ceniących klasykę i precyzję wykonania przygotowaliśmy oprawki okularowe Eternidad. Tym, którzy lubią zwariowane i kolorowe rozwiązania, polecamy markę Etnia Barcelona. Do kobiet, które kochają wyrafinowane ozdoby i ciekawe modele okularów przeciwsłonecznych skierowane są oprawy Laura Biagotti lub też ekstrawaganckie propozycje od Caroline Abram. Wielu naszych klientów decyduje się również na oryginalne i niecodzienne oprawy okularowe z drewna.

Pomoc w wyborze

Oferujemy rzetelne doradztwo, które poparte jest wieloletnią praktyką w dziedzinie optyki. W naszym salonie będziecie mogli Państwo w miłej i komfortowej atmosferze wybrać okulary zgodne ze swoim stylem i idealnie komponujące się z urodą.