Facebook Youtube

Salon optyczny Boutique z Krakowa oferuje komputerowe badanie wzroku z wykorzystaniem najnowocześniejszych autorefraktometrów – urządzeń mierzących krzywiznę rogówki i soczewki oka. Zaawansowany sprzęt i specjaliści z dużym doświadczeniem w przeprowadzaniu badań wzroku to gwarancja precyzyjnych wyników i doskonałego dopasowania szkieł do Państwa wady.

Zapraszamy na badania wzroku zarówno osoby, które podejrzewają, że mogą mieć problemy ze wzrokiem lub chcą dobrać nowe szkła, jak i osoby poszukujące sprawdzonego optyka, w którym niedrogo wykonają rutynową kontrolę oczu. Gwarantujemy profesjonalną pomoc doświadczonych optometrystów, którzy szczegółowo objaśnią Państwu wyniki badania wzroku i doradzą wybór odpowiednich okularów lub szkieł kontaktowych.

Zapraszamy Klientów z Krakowa i okolic! W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu – chętnie opowiemy więcej o świadczonych przez naszą firmę usługach badania wzroku oraz udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej pełnej oferty.

JAK WYGLĄDA BADANIE WZROKU W SALONIE OPTYCZNYM BOUTIQUE W KRAKOWIE?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne jest regularne badanie wzroku. Coroczne badanie ostrości widzenia pozwala nie tylko dobrać odpowiednie szkła do wady, ale także odpowiednio wcześnie zdiagnozować poważne choroby oczu (takie jak jaskra lub zaćma), które – nieleczone – mogą doprowadzić nawet do ślepoty.

Komputerowe badanie wzroku to procedura bezbolesna i nieinwazyjna, której mogą zostać poddane nawet małe dzieci oraz osoby starsze. W trakcie badania Pacjent – opierając głowę na specjalnej podstawce – spogląda przez kilka sekund w otwór w autorefraktometrze. W tym czasie przez jego oko przepuszczona zostaje wiązka neutralnych dla zdrowia promieni podczerwonych, które odbijają się na poszczególnych elementach gałki ocznej.

Komputerowe badanie wzroku uzupełniane jest dodatkowo przez klasyczne badanie ostrości widzenia przy pomocy tablicy Snellena, obserwację, weryfikację oka dominującego, badanie gałek ocznych i źrenic oraz szereg innych badań. Dodatkowo specjalista wykonujący badania wzroku przeprowadza z Pacjentem krótki wywiad, obejmujący pytania o wadę wzroku, rodzaj stosowanych okularów lub soczewek, trwające lub przebyte choroby oczu, a także inne problemy zdrowotne, m.in. cukrzycę, choroby jelit lub nowotwory.

Badanie wzroku w salonie optycznym Boutique trwa około 10 minut i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Procedura tego typu nie wiąże się z koniecznością wcześniejszych przygotowań; Pacjent powinien być jedynie wypoczęty. Gwarantujemy, że badanie przebiegnie w przyjaznej atmosferze, bez zbędnego stresu i dyskomfortu.

Zapraszamy Pacjentów z Krakowa i okolic!

DLACZEGO REGULARNE BADANIA WZROKU SĄ TAK WAŻNE? PORADY DLA MIESZKAŃCÓW KRAKOWA

Diagnostyka odgrywa olbrzymią rolę w prewencji chorób oczu. Jedynie wykonując regularne badania wzroku (minimum co 12 miesięcy), Pacjent może mieć pewność, że wszelkie nieprawidłowości zostaną odpowiednio wcześnie wykryte. Dodatkowo jeżeli podejrzewają Państwo problemy ze wzrokiem, warto od razu zgłosić się na badania do sprawdzonego salonu.

Zapraszamy mieszkańców Krakowa zainteresowanych profesjonalnym badaniem wzroku! W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszym salonem.